VSTUPENKY

Celofestivalová
Vstupenka na celý festival - zahrnuje vstup na všechny události od začátku do konce konání festivalu. Zlevněná varianta platí pro děti (do 18 let), studenty (do 26 let) a seniory (od 60 let), jimž na místě dáme pásku na základě vstupenky a prokázání nároku na slevu (ISIC, potvrzení o studiu, OP).
Základní cena 400 Kč
Zlevněná 250 Kč

Jednodenní
Vstupenka na jeden den - zahrnuje vstup na všechny události dne včetně večerního programu. Zlevněná varianta platí pro děti (do 18 let), studenty (do 26 let) a seniory (od 60 let), jimž na místě dáme pásku na základě vstupenky a prokázání nároku na slevu (ISIC, potvrzení o studiu, OP). Vstupenku zakoupenou v předprodeji lze uplatnit kterýkoli den a platí pouze ve vybraný den. Vstupenka zakoupená na festivalu platí pouze na daný den.
Základní cena 150 Kč
Zlevněná 100 Kč

Večerní od 19:00
Vstupenka na večerní program jednoho dne. Zahrnuje vstup na veškeré události konající se po 19:00, což znamená divadlo a další performance a každovečerní koncerty kapel a DJs. Vstupenku zakoupenou v předprodeji lze uplatnit kterýkoli večer a platí pouze ve vybraný večer. Vstupenka zakoupená na festivalu platí pouze na daný večer.
Základní cena 100 Kč